Powiązane produkty
  • Pierzga
  • Pierzga i propolis w miodzie
  • Pierzga w kapsułkach

Pierzga w miodzie

Producent: Sklep pszczelarski ul. Brukowa 7 U2 Białystok

Opis produktu

Dodatki

Opinie

400g lub 1000g

Niezwyłke połaczenie miodu leśnego nektarowo-spadziowego z pierzgą.

Pierzga jest najbogatszym naturalnym produktem zawierającym witaminy, mikro i makroelementy, pierwiastki, białko, enzymy i cukry.
Pierzga minimalizuje skutki zmęczenia, osłabienie spowodowane stresem i podwyższonym wysiłkiem fizycznym. Pierzga wzmacnia wątrobę, minimalizuje bóle menstruacyjne i ma zastosowanie w profilaktyce chorób gruczołu krokowego. Doskonale można nią zastąpić sztuczne odżywki stosowane przez sportowców, nie powodując przy tym skutków ubocznych.
Pierzga tak jak pyłek, posiada właściwości odżywcze, antybakteryjne i odtruwające. Bardzo dobre efekty daje stosowanie pierzgi przy schorzeniach wieku starczego, łuszczycy oraz zaburzeniach wzroku. Podobnie jak podczas kuracji pyłkowej jest niezwykle skuteczna w walce z przerostem gruczołu krokowego. Systematyczne zażywanie zapobiega lub łagodzi skutki choroby.

Pierzga z miodem wykazuje istotnie większą skuteczność ze względu na enzymatyczną aktywność miodu pszczelego.

Wskazania do podawania pierzgi z miodem
: choroby układu nerwowego, choroba nadciśnieniowa, niedokrwistość, choroby jelit, stany wyczerpania psycho-fizycznego oraz okresy rekonwalescencji po przebytych chorobach i zabiegach operacyjnych.

Skład: miód nektarowo-spadziowy 75%, pierzga mielona 25%

Napisz swoją opinię

Pierzga w miodzie

Pierzga w miodzie

400g lub 1000g

duża zawartość pierzgi

Napisz swoją opinię

39,00 zł

29,00 zł za 1